LV BET promocje dla stałych klientów

Lubisz obstawiać spotkania sportowe? Często zmieniasz swoich bukmacherów? A może po prostu nie trafiłeś na tego, który by Cię zatrzymał na dłużej? Z LV BET może to się zmienić, ponieważ ten bukmacher docenia swoich stałych klientów i oferuje wiele ciekawych promocji!

Skąd pomysł na promocje dla stałych klientów?

LV BET to doświadczona marka, która nastawiona jest na to, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających. Dlatego budując ofertę promocyjną w swoim serwisie, dokłada starań, aby każdy klient miał szansę zdobyć bonusowe środki. Tym samym na ofertę specjalną mogą liczyć nie tylko zupełnie nowi klienci, którzy dopiero zdecydowali się na rejestrację w serwisie LV BET, ale również stali, którzy są wierni jednemu bukmacherowi.

Co ciekawe, bonusowe środki można zdobyć jednakowo na wydarzenia sportowe, jak również e sport. Część promocji dotyczy najważniejszych meczów i turniejów, w ramach których gracz może postawić zakład bez ryzyka, więc z pewnością warto być stałym klientem LV BET, ponieważ to się opłaci.

Na co mogą liczyć stali klienci LV BET?

Stali klienci mogą liczyć na bogaty wachlarz promocji bukmacherskich. Niektóre z nich dotyczą stałych wydarzeń sportowych, inne, okresowych i najczęściej wiążą się z najważniejszymi meczami lub turniejami. Do popularnych promocji LVBET zakłady bukmacherskie dla stałych klientów zaliczyć można Bezpieczny Kupon 4+, czy LV Kombi Boost. Bezpieczny Kupon 4+ zapewnia możliwość zwrotu 50 zł za zakład combi z minimum trzema zdarzeniami, w którym jedno okazało się nietrafione.

Warto jednak wspomnieć, że z tej promocji mogą skorzystać gracze, którzy postawili zakład kombi za 20 zł składający się z minimum czterech zdarzeń. Z kolei za sprawą LV Kombi Boost stały klient może uzyskać wyższe kursy, budując kupon złożony z przynajmniej trzech zakładów combi. W kuponie, który będzie zawierać minimum piętnaście zdarzeń, można uzyskać maksymalną premię kursu nawet do siedemdziesięciu pięciu procent.